KONST / Litografier / Litografi 15727107
nr 1572 7107
Helmer Osslund
(1866-1938), Sverige
Litografi, Näsåker. Signerad. Bildmått: 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:03:43
100 kr
350 kr
700 kr
800 kr
1.700 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.600 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
Helmer Osslund
Läs mer om Helmer Osslund